Medycyna estetyczna

DR marta ROTH

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej (Studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym). Należy do AAAM (American Academy of Aesthetic Medicine), a także Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME". Regularnie uczestniczy w krajowych oraz międzynarodowych kursach, kongresach i szkoleniach.

 

Interesuje się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry i profilaktyką przeciwstarzeniową, zwłaszcza z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. W swojej praktyce z powodzeniem stosuje wypełniacze tkankowe m.in.  kwas hialuronowy, a także  preparaty toksyny botulinowej, nici liftingujące oraz zabiegi z wykorzystaniem urządzeń Hi-tech.

 

Pracuje z wielkim zaangażowaniem co przekłada się na zadowolenie Pacjentów, którzy cenią sobie bezpieczną i komfortową atmosferę podczas zabiegów. Na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek, koncentrując się na uzyskaniu naturalnych, subtelnych efektów.

 

DR marta kuryło